2 Room Modern, Terrace And Parking

  • 44 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

1-pokojowy 2 Room Modern, Terrace And Parking Cannes cieszy się pierwszorzędną lokalizacją i zapewnia łatwy dostęp do Pałac Festiwalowy w Cannes w odległości 850 metrów, gdzie goście mogą robić zakupy. Apartament o powierzchni 44 m² oferuje również prywatny parking samochodowy na terenie.

W tym apartamencie jest 1 łazienka. Do dyspozycji Gości są także oddzielna toaleta i prysznic.

Wyposażony w udogodnienia do samodzielnego przygotowywania posiłków, takie jak pełnowymiarowa kuchnia, obiekt noclegowy zapewnia gościom jadalnię, gdzie również można delektować się posiłkami.

Île Sainte-Marguerite znajduje się w 4 km od apartamentu, podczas gdy Kościół Notre-Dame-de-l'Espérance znajduje się w prawie 5 min pieszo. Z 2 Room Modern, Terrace And Parking można w 5 min dojść do centrum miasta. Marché Gambetta jest w nie więcej niż 1 km. Obiekt leży w odległości krótkiego spaceru od najbliższego przystanku autobusowego Plage du Midi.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near 2 Room Modern, Terrace And Parking Cannes
Premium Suite With Panoramic Sea Views Cannes
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Premium Suite With Panoramic Sea Views Cannes

10
Wyjątkowy 2 opinie
36 m od nieruchomości
2 Bedroom Apartment In Cannes Suquet - Private Parking, Walk To Palais & Beaches
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

2 Bedroom Apartment In Cannes Suquet - Private Parking, Walk To Palais & Beaches

134 m od nieruchomości
Studio Rimbaud
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Studio Rimbaud

9.0
Wspaniały 3 opinie
140 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Nicea-Lazurowe Wybrzeże
    28 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Portiernia
    • Ochrona całodobowa
    • Pierwszy drink za darmo

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Gry planszowe

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Pokoje dźwiękoszczelne
    • Kącik dzienny
    • Taras
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Kawiarnia
    • Czujniki dymu
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencji06029013111MX
    Często Zadawane Pytania
    • Czy 2 Room Modern, Terrace And Parking akceptuje zwierzęta?
      Niestety 2 Room Modern, Terrace And Parking nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy 2 Room Modern, Terrace And Parking posiada kuchnię?
      W 2 Room Modern, Terrace And Parking goście mogą korzystać z wyposażonego aneksu kuchennego wyposażonej w ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i piekarnik.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Nicea-Lazurowe Wybrzeże
    28 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    2 Room Modern, Terrace And Parking Cannes

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij